Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubory Rar

Stáhnul jsem si film je ve 4 souborech s koncovkou rar,přepsal jsem ji na avi,ale u každého souboru zvlášť a film neběží ani po těch 4 částech,poraďte co s tím,to se musí nějak nejdřív Ty soubory dát v jeden nebo jak to udělat,kdyžtak mám program total comander,tak jestli to jde v něm udělat,dík za radu

RAR je archvační a pakovací formát. Má za úkol zmenšit velikost souboru (zabalit jej), umožňuje soubor rozdělit na víc dílu a třeba i ochánit rozbalení heslem.
Takže pokud to někdo zabalí pomoci RAR, ty to musíš zase rozbalit.

Když si z obchodu přivezeš televizi, taky si na papírovou krabici nenamaluješ knoflíky a obrazovku a nekoukaš se na ni, ale napřed ji vybalíš.