Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubory Rar

Stáhnul jsem si film je ve 4 souborech s koncovkou rar,přepsal jsem ji na avi,ale u každého souboru zvlášť a film neběží ani po těch 4 částech,poraďte co s tím,to se musí nějak nejdřív Ty soubory dát v jeden nebo jak to udělat,kdyžtak mám program total comander,tak jestli to jde v něm udělat,dík za radu

změň přípony na RAR, R01, R02, R02
Ale musí být ve správném pořadí

Pokud to nepřejmenuješ správně tak jak to bylo původně tak to nepůjde rozbalit.
Řešení:stáhnout znovu celý film a rozbalit dle rad nahoře.