Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Námět: financni.poradna.net

Námět do diskuse po té, co kromě PC tu máme tera a kutilskou poradnu.

Co takhle poradnu, kde probereme (bez reklamních keců) vše, co se týká peněz, výplaty, živností, investic, úvěrů atd?

Co na to říkáte?

Pavel

loading...

Já si myslím, že to je dobrý nápad. Určitě by se to mohlo zkusit, zrušit se to může vždy. Určitě je i ve zdejší komunitě mnoho lidí, kteří mají zkušenosti s určitými finančními produkty. Bankovní účet má snad každý, tak proč bychom se nemohli bavit o financích? Třeba díky tomu někdo přestane platit zbytečné bankovní poplatky, protože se dozví, u které banky může mít stejné služby zdarma. Může se probírat placení platební kartou přes internet, Pay Pal, a je spousta dalších možností.

Protože wz.cz je sever zdrama, takže nemusí jet pořád. Navíc tam uřčitě je omezený počet spojení s databází. Taky má dost mizernou odezvu. Mám tam RS2, a je to pomalé jak šnek.

Ty si chceš doma provozovat vlastní webový a databazový server? S tím tě rodíče vyhodí, až jim přijde první účet za elektriku. Kup si raději webhosting někde jinde, vyjde to levněji.

PS: Ve FF se mi na tvých stránkách neukazují některé obrázky.

:-D:-D:-D

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
sexuálně orientované
týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
reklamního charakteru
Provozovatel je oprávněn dočasně nebo trvale zablokovat účet uživatele, který poruší pravidla uvedená v tomto dokumentu.

Kde jenom jsem to už četl?