Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi stáhnout mp3.

Mám Windows XP sp2, nejde mi stahovat mp3. Při stisku pravým tlačítkem nemám vůbec aktivní volbu uložit cíl jako. Když (např. na mp3stahuj.cz) proklikám až na stáhnout mp3 a kliknu levým, písnička se spustí ve windows media playeru. Co s tím?

Včera už jsem musel skončit. Díky za rady, ale vyzkoušel jsem už kdeco, i totálně přenastavit zásady zabezpečení, vyčištění registrů, dočasných souborů atd. Prohledal jsem všechno co nabízí IE v ovládacím panelu a ať dělám, co dělám při kliknutí pravým stále položka uložit cíl jako není aktivní. Při kliknutí levým se namísto stažení písnička přehraje v WMP. Asi vyzkouším zazálohovat data a přeinstalovat systém, nebo alespoň při spouštění počítače ho zkusím opravit. Anebo to vyřeším definitivně - krompáčem.