Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera 9.25 mi nezobrazuje menu

To jsem z toho totálně jelen. Uváděl jsem tady na poradně link a tím přišel úplně náhodou na to, že mi tam Opera 9.25 nezobrazuje menu v <iframe>, což před tak měsícem zobrazovala. Jinde to zobrazuje dobře a jiné prohlížeče (FF IE) na této stránce též. Navíc to mám nějaké rozhozené...
Zobrazuje se vám to? Čím by to mohlo být?

vytapeni_kotle-geminox.html

Hurá. Tak jsem to vyřešil následovně:
Schoval si soubor wand.dat, odinstaloval Operu programem AbsoluteUninstaler, prohledal HDD na *opera*.*, smazal včechny podezřelé zmínky o Opeře, prohledal registry, nainstaloval Operu 9.25, udělal jedno heslo, aby se vytvořil nový wand.dat, zavřel Operu, přepsal wand dat zálohou, spustil na to ruský (ruské programy jsou nejlepší) prográmek Unwand.exe a Všechno chodí, kromě nastavení a otevřených asi dvaceti záložek.
opera6.ini jsem schválně nedělal, jelikož to alespoň mohu svést na to. :-)