Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení flash disku k počítači s Windows 98 FE

Dobrý den, prosím o radu. Na starším počítači s OS Windows 98 FE potřebuji používat flash disk. Snad jsem správně pochopila, že musím nejdříve nainstalovat service pack a potom ovladače. Service pack pro FE (první vydání) jsem sehnala jenom v anglické verzi (FESP230EN-R), Windows na počítači jsou ale česká. Mohu přesto tuto aktualizaci použít? Jaké problémy mě čekají při instalaci a jak je vyřešit?
Moc děkuji.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
paměťová zařízení usb s win98 (první verze) prakticky nefungují, všechny ovladače a update se vydáva… nový
lední brtník 13.02.2008 12:01
lední brtník
Z USB_univdrv_98 si stahni univerzalni driver pro WIN98 SE. Zatim jsem nenasel zarizeni, ktere by s… nový
oldcharlie 13.02.2008 14:03
oldcharlie
Slečna psala o W98, bude si muset zařídit W98SE, pak budou aktuální napsané postupy. Ideální je nain… nový
Fuente 13.02.2008 15:39
Fuente
Hmm, ja jsem to Win 98 FE vyhodnotil jako preklep. nový
oldcharlie 13.02.2008 15:46
oldcharlie
Všem moc děkuju za rady. Označením FE jsem asi někoho zmátla - omlouvám se, nebyl to překlep, převza… poslední
Jitka2 14.02.2008 09:10
Jitka2

paměťová zařízení usb s win98 (první verze) prakticky nefungují, všechny ovladače a update se vydávají až pro opravenou verzi win98se: http://winpack.org/rservice.php?akce=tisk&cisloclan ku=2007110002
nebo http://winpack.org/search.php?rsvelikost=sab&rstext =all-phpRS-all&rstema=9

dají se někde stáhnout neoficiální "roll update" packy i pro win98, a pak se jen modlit že ten zmetek možná bude fungovat.
podle mě to za tu práci a nekompatibility nestojí. vzal bych jiný disk ať nepřijdu o starou instalaci a data za ty léta, zkusil nainstalovat win98se (nebo raději win me pokud má pc 128mb ram), a budu hepy.
když se instalace nepovede nebo nebudou instalačky historických uživatelských programů už k dispozici, vrátím se zas ke starému disku s win98, ale bez vysněného usb.

Všem moc děkuju za rady. Označením FE jsem asi někoho zmátla - omlouvám se, nebyl to překlep, převzala jsem ho z anglických stránek (First Edition). Jde mi o verzi s číslem 4.10.1998, asi také značenou jako OEM. Zkusím tedy různé ovladače a uvidím.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru