Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba v explorer.exe

Potřeboval bych poradit. Nejsou počítačově na výši, proto píši jako laik. Při otevírání některých složek v Dokumentech se mi zobrazí: v aplikaci explorer.exe došlo k problému a je třeba ji ukončit. Když otevřu podrobnosti tak se mi zobrazí:
AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.3156 ModName: unknown
ModVer: 0.0.0.0 Offset: 00000000
Používám jako prohlížeč Mozilla Firefox, Internet explorer je odinstalovaný.
Děkuji za pomoc

Dobrý den, mám taky problém s explorer.exe. Když si chci pustit film, vyskočí okno s hlášením o chybě, konkrétně
AppName: explorer.exe AppVer: 6.0.2900.2180 ModName: xvid.ax ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0003d928.
Většina filmů nejde vůbec, některé bez zvuku a protože se v PC vůbec nevyznám, tak nevím,co mám dělat a prosím o radu. Prohlížeč mám Mozilla Firefox i Internet explorer.
Díky za pomoc

máš zcela jiný problém než co se tu řešil, normální je založit si vlastní dotaz.
- odinstaluj z prohlížeče doplňky pro přehrávání videa.
- odinstaluj všechny kodekové balíky (přidat/ubrat programy)
- nainstaluj normální přehrávač: ideálně vlc. má vlastní funkční kodeky, přidá si doplněk do prohlížečů pro přehrávání videa.