Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte s výběrem notebooku do 30k

Zdar, potreboval bych pomoc s vyberem notebooku, protoze vsechny vypadaji skvele a pohybuji se cenove stejne. Co hraje roli na cene? Jakym znackam se vyhnou a ktere jsou lepsi. Dale jaky typ zaruky a jaky OS- Ultimate? Cena do 30 tis. Slouzit bude na hrani a takove ty multimedailni veci.
Potom jeste jak vyresit wi-fi. Jaky routr nebo jakeho levneho a rychleho poskytovatele a jak na zabezpeceni.
Diky, snad mi pomuzete... nejsem zadny profik :-p
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Ntb rada. (mif)

Absolutne zbabrana otazka. :-p

multimedailni

To by bolo radosti, keby sme na OH boli aj my multimedailni. :-D

Kde ste spravil chybu? Neinformovali ste sa. Aj ked nie ste ziadny profik, vyhladavanie vam urcite nieco hovori. Tato otazka tu bola rozoberana mnohokrat. Naco zakladat dalsi thread?

Dalej sa tu uz popisalo o tom, ze notebook nie je na hranie. Je to pracovny nastroj. Existuju notebooky navrhnute pre hry, ale to je ina cenova kategoria, ako 30k. Iste, aj na ntb. spustite hru, zalezi na tom, co vy nazyvate hrou. Na nove pecky v tejto cenovej kategorii mozete uplne zabudnut.

Na multimedia typu: pozeram video, sledujem PowerPoint prezentaciu a pustam si hudbu je vhodny kazdy ntb od 15k vyssie, teda uplne kazdy.

S vyberom poskytovatela vam zrejme nepomozeme, ak nie ste schopni napisat ani kde byvate (rozumej mesto, nie adresu). Providery sa predsa menia od mesta k mestu. To da logika.

Router a podobne zalezitosti potom mozete riesit s poskytovatelom, vacsinou poskytne, poradi, ak nie, tiez tu uz podobne otazky padli, vyhladate si.

Dalej by som vam poradil, vyhnite sa lacnym Asusom a Acerom (bez hociakej urazky) a chodte do IBM/Lenovo TP ci do nejakeho Dell-u. Ale tu musite spravit kompromis, na lacne a aj lacne prevedene ntb lakaju zakaznikov na pekne cisla (2GB RAM, lepsia GK, lepsi CPU) ale vacsinou je to aj tak marketing. Po case vam bude jedno, cim podlozite stol, ak sa vam ten ntb dototo. Zacnite uvazovat, co je pre vas dolezite. Podla toho sa potom rozhodnite.

edit // Iste, dobre vyvazene kusky od Acer-u vyborne posluzia aj ako dekorativne zavazie, len ho nevystavujte priamemu slnecnemu ziareniu.

Blbost, pokud tam mas aspon 1GB RAMky, tak jsou Visty v pohode.

Nechapu, co porad mate proti Vistam :?:
Si pamatuju, jak kdyz prisli Xpecka, tak to bylo sami XP jsou debilni omalovanky, Windows 2000 jsou nejlepsi a dneska zase to sami Vista versus XP.

Ja teda za sebe muzu rici, ze az Microsoft konecne odenda to uchylny ztmavovani obrazovky a hlaseni, ze to potrebuje administratorsky zasah, jestli s tim jako souhlasime, tak budou v pohode stejne jako XP.
By me zajimalo, jestli tyhle voloviny nevymyslel Steve Ballmer osobne, by to vypadalo na takovyho uchyla. 3-[