Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky webhosting

neni moc co k dotazu dodavat

tak 500MB, email, levnej, spolehlivej.

Ve vyhledavani jsem nasel doporuni na Onebit, ale je to tak pul roku zpatky, tak se radeji ptam, jaka je aktualni situace?

Tak nikdo jiny nepouziva nejaky placeny webhosting?

Ja jsem se v tom ted hrabal a krome toho Onebit se mi jeste libi Savana.

Pak jsem koukal na
Pipni - se mi zdaji drazsi
Forpsi - cetl jsem negativni nazory
Station - moc se mi nelibili jejich stranky, malo informaci

Tak nevim, asi z tech dvou co pisu nahore, ale hodil by se jeste nejakej nazor, ktery je lepsi.

Já od pipni utekl, když jsem měl výpadky třeba i dva dny, třikrát v měsíci a během doby (asi 3 měsíce), než jsem přešel jinam mi klesla návštěvnost z asi 1000 přístupů na 200...
Jasně, bzlo to na hostingu zadarmiko. Ale ani u služby zadarmiko by se tohle nemělo stávat. Navíc kolikrát nešly nahrát soubory na FTP a na podpoře se nesmělo na nic ptát, jinak byl web "forbien".

A našli jste nabídku ab-webhostingu? ab-webhosting.cz

Jejich ceny jsou více než rozumné. Dal jsem si tam nazkoušku jeden svůj projekt a je to úplně v poho.

Mají pár nevychytaných věcí v administračním rozhraní - ale prý to bude vyřešeno během pár dnů.

Jinak mi dali odpovědi na vše co jsem se ptal. Takže jsem spokojený

Ne ne a ne!
Chápu, že se snažíš vydělat nějakou tu korunu, ale proč dáváš odkazy na stránky, které jsou na první pohled odpudivé a na ten druhý nevalidní, to nechápu. Kolik návštěvníků se dostane až k pravopisným chybám netuším, ale jsem si jist, že většina se k takové "firmě" nedá.

Já jsem u Aurem.cz . Za 420 Kč / rok (vč. DPH) máš v ceně 300MB, php, domény 3. řádu, 10 mailovek, atd. Prostě asi klasika.

Jsem celkem spokojený, menší výhrady mám jen k webmailu, pro přístup na mail ale stejně používám Outlook.