Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky webhosting

neni moc co k dotazu dodavat

tak 500MB, email, levnej, spolehlivej.

Ve vyhledavani jsem nasel doporuni na Onebit, ale je to tak pul roku zpatky, tak se radeji ptam, jaka je aktualni situace?

Já jsem u Aurem.cz . Za 420 Kč / rok (vč. DPH) máš v ceně 300MB, php, domény 3. řádu, 10 mailovek, atd. Prostě asi klasika.

Jsem celkem spokojený, menší výhrady mám jen k webmailu, pro přístup na mail ale stejně používám Outlook.