Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na mechaniku Blu-Ray

Zcela laicky se ptám:
notebook s mechanikou Blue-Ray. Jdou na této mechanice přehrávat i disky CD a DVD a i vypalovat? Nebo pouze disky Blu-ray. Pokud je otázka přitroublá, omlouvám se, ale jsem v těchto věcech poněkud mimo..;-)

Zápis : CD-R x24, CD-RW x16, DVD-R DL x4, DVD-R x8, DVD-RW x6, DVD+R DL x4, DVD+R x8, DVD+RW x8, DVD-RAM x5
Čítanie: CD x24, CD-R x24, CD-RW x24, DVD x8, DVD-R DL x6, DVD-R x8, DVD-RW x6, DVD+R DL x8, DVD+R x8, DVD+RW x8, DVD-RAM x5, BD-ROM x2, BD-Rx2, BD-RE x2, BD-RE DL x1.6, BD-R DL x1.6
tieto hodnoty mechaniky sú udávané pre ten konkrétne menovaný Sony VAIO notebook,takže jeho mechanika je vcelku velmi dobrá a ponúka vlastne skoro kompletnú podporu všetkých dostupných médií