Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taky si pri vyberu vypocetni techniky vybirate zbozi, ktere proste nikde u nas neni?

Tak jsem si vybiral komponenty do routru a jako uz po nekolikate jsem narazil na problem, ze proste tyhle veci u nas nikdo nema, vsechno mesic a delsi dostupnost :-(

Sitova karta:
Default.asp - dodatelnost 7.3 ( verim se posunou jeste dal )

Bezdratove sitovky:
Default.asp - dodatelnost konec brezna

Switch:
34406 - termin neznamy

Co jsem kdysi objednaval..
Procesor:
http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sspec =sl9rr - cekal jsem na nej pres dva mesice

RAM:
server_memory.asp - cekal jsem mesic a pul

Jsem takhle sam, nebo mate podobne zkusenosti?
JR

Pokaždé, když si dávám dohromady nový kompík. Kdysi jsem jak debil čekal na Athlona XP 1600+, před nějakou dobou na ty nejlevnější gigovky DDR2 800MHz. Pokaždé z toho byl asi měsíc a pokaždé, když se na mě konečně dostalo, mohli pak s požadovanými součástkami dláždit.