Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eset Smart Security a zklamání

Ahojte
nainstaloval jsem si na zkoušku tento produkt a co dokáže s procesorem tak celkem síla.Proces ekrn.exe (Eset Service) každou chvíli na 90 až 100%.Kolikrát se z počítačem nedá nic dělat.
Jaké máte zkušenosti vy?

Podobná zkušenost, ale tvůj problém asi neřeší: Doma jsem přeinstaloval NOD v. 2.7 na 3.0 a po připojení k netu se to nedalo provozovat. Nekonečné načítání stránek, vytížený procesor a pod. Na PC zároveň provozuji Agnitum Outpost firewall. Poslal jsem dotaz na ESET i s návrhem, že pokud nebude řešení rád bych se vrátil k bezproblémové verzi 2.7.
Z ESETu mi odepsali, že z připomínek i jiných uživatelů mají poznatek že NOD v.3 a Agnitum Outpost se moc "nemilují", že se problém budou snažit vyřešit a poslali mi odkaz, kde mohu stáhnout v. 2.7. V balíku ESET Smart Security je pokud vím firewall integrován, takže problém s cizím sw asi nebude, ale přesto bych zkusil vypnou nějaké rezidentní sw, jestli se situace nezmění....... už jenom proto, že většina zde s produktem žádný problém nemá.

Já ho instaloval na 15pc v jednom podniku a problémy s tím bohužel stále jsou. Měl jsem se vyprdnout doporučovat připlatit při placení dalších dvou let za smart security verzi. První co jsem musel vypnout byl firewall protože se nesnáší s Novelem a dál se celá nod od verze 3 nesnáší se sw Autocad Injektor který tam bohužel používají. Rozhodně se jim nepovedl se start, snad to dají dopořádku.