Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eset Smart Security a zklamání

Ahojte
nainstaloval jsem si na zkoušku tento produkt a co dokáže s procesorem tak celkem síla.Proces ekrn.exe (Eset Service) každou chvíli na 90 až 100%.Kolikrát se z počítačem nedá nic dělat.
Jaké máte zkušenosti vy?

Já ho instaloval na 15pc v jednom podniku a problémy s tím bohužel stále jsou. Měl jsem se vyprdnout doporučovat připlatit při placení dalších dvou let za smart security verzi. První co jsem musel vypnout byl firewall protože se nesnáší s Novelem a dál se celá nod od verze 3 nesnáší se sw Autocad Injektor který tam bohužel používají. Rozhodně se jim nepovedl se start, snad to dají dopořádku.