Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s CSS a IE 6

Zdravim,
mam stranky kde je tenhle box soyale
Zkousel jsem vsechno mozny, ale porad se mi to nedari rozchodit v ie6.

To, ze je to na pravo hranaty, jsem uz vyresil, ale porad se me nedari skombinovat class pozH, pozD (kulaty rohy) a box3(bily pozadi boxu) s plovoucim obsahem :(

Diky za kazdy nakopnuti spravnym smerem.

[http://img442.imageshack.us/img442/1299/oblackymk7. gif]

Pokud myslíme oba stejnou věc, udělal bych to třeba nějak takto:
Modrý div
Měl-li by mít přesné rozměry, úplně v klidu bych si vyrobil obrázek na pozadí, modrý čtverec se zakulacenými rohy a obláčky. Rychlost načítání by u té velikosti byla nepostřehnutelná, s padding: 10px.

Bílý vnitřek s obrázky
div o 20px menší, než modrý s margin: auto.

Píšu to z hlavy, nezkoušel jsem.

Myslel jsem něco takového (pouze IE), nekoukej na kvalitu, pouze na tu myšlenku. Jednak jsem to spáchal v deseti minutách, druhak jsem pouze laik a třeťak jsem lsivý Afghánec, jelikož pozicuji marginem. Jenže "na velbloudím lejnu závěry pušek nezakalíš" a margin-top u vnitřního mi také nějak zakalit v Opeře a ve FF nejde, když vyhodím ty rámečky. Tak jsem je udělal alespoň bílé, aby nebyly vidět. :-)
latest-photos