Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi

Ahoj..máme doma wifi router,na kterej je kabelem napojenej pevnej pc a zbytek uživatelů (zatím 4) jede přes wifi. Ostatní mají rychlost internetu prakticky max., co máme zaplacenou (4M), ale moje rychlost se pohybuje někde kolem (600-800k-jak kdy). Nevíte někdo, čím by to mohlo být, popřípadě co s tím?? Předem díky za odpověď.

Takže pokud jsem to pochopil jsi jeden z tech WiFi uzivatelu pripojenych k routeru.
Pak muze byt nekolik pricin
- mas vybrany pomaly protokol, zvol si G z moznosti A/B/G v nastaveni WiFi karty
- mas slaby signal a v tom pripade jde rychlost dolu, az se router s klientem dostanou na nejakou rozumnou rychlost, kde pocet chyb pri prenosu je na unosne hranici

Když se podívám do nastavení wifi karty, tak její název je Broadcom 802.11b a přepnutí na "g" nemůžu najít. To "b" znamená,že mám kartu o max. rychlosti "b" nebo že mám právě nastaveno "b"?? Popřípadě,nemáte představu, kde se cenově pohybuje výměna této karty??

Ak pouzivas beckovu kartu na geckoveom apecku toto sa musi prisposobit teba a rychlost dramaticky klesa aj ostatnym pripojenym. Odporucam kupit nieco co podporuje gecko alebo prepnut router na only b. Rychlost by sa ti mala zvysit v zavisloti od lokalnych podmienok...bezne dosiahnes 3-4Mb.