Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi

Ahoj..máme doma wifi router,na kterej je kabelem napojenej pevnej pc a zbytek uživatelů (zatím 4) jede přes wifi. Ostatní mají rychlost internetu prakticky max., co máme zaplacenou (4M), ale moje rychlost se pohybuje někde kolem (600-800k-jak kdy). Nevíte někdo, čím by to mohlo být, popřípadě co s tím?? Předem díky za odpověď.

Ak pouzivas beckovu kartu na geckoveom apecku toto sa musi prisposobit teba a rychlost dramaticky klesa aj ostatnym pripojenym. Odporucam kupit nieco co podporuje gecko alebo prepnut router na only b. Rychlost by sa ti mala zvysit v zavisloti od lokalnych podmienok...bezne dosiahnes 3-4Mb.