Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhrada Adobe Acrobat (plný)

Chtěl bych se zeptat, jestli existuje náhrada plné verze Adobe Acrobat (záměrně nezdůrazňuji free). Jedná se mi vlastně pouze o jedinou funkci/možnost --> vytvářet dokumenty s formulářovými(textovýmu) poli, která je možné v Adobe Reader doplňovat a následně vytisknout. Zkouším jestli nenajdu nějakou obezličku v Open Office, kde se mi export do pdf líbí, ale mé požadavky se mi realizovat nedaří. Proto zkouším dát dotaz sem, jestli nějaký sw opravdu existuje, ........ připomínám, že se mi jedná pouze o ty formuláře v pdf.

Tak jsem se konečně zjevil ..........
Zkusil jsem, a ten CutePDF umí přesně to co potřebuji (vložit do dokumentu pdf formulářové pole). Díky za vyhledání. Je to sice "trialka", ale pro momentální potřebu stačí (nevkládá tam žádný banner apod.) a do budoucna se to možná vyřeší nákupem full AA. Než jsem vyčerpal čas tak jsem také použil trial AA, ale kvůli znovuobnovení funkčnosti disk určitě formátovat nebudu.
Ještě jednou dík, a označuji za vyřešené.