Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzdálená správa počítače

Potřebuji se ve WinXP připojit ke kamarádově "Vzdálené ploše" abych mu pomohl vyřešit některé problémy. Použil jsem k tomu program, obsažený v Xp a také TeamWiewer 3 stažený z Internetu. V obou programech se při připojování ke vzdálené ploše kamaráda dostanu maximálně k zadání hesla a přesto, že zadávám platné heslo, správnou IP adresu či jméno, spojení se neuskuteční. Můžete mi někdo říci, kde je chyba? Děkuji!

problém môže byť v tom že sedíš za routrom, to jest niečo také že nemáš verejnú IP adresu....ako ste pripojený k internetu??? alebo to je vo vnútry nejakej siete? Ak ste pripojený spolu len nejakým routrom alebo switchom, tak na 85% ťa nepustí firewall.Skús si zistiť na akom porte pracuje ten program a môžeš dať výnimku pre tento port vo firewale. Ak nebudeš vedieť rady tak sa ozvy 268-476-767 a poradím ti aj soft na to....
** samozrejme keď to vyriešime tak postup sem dopíšeme **