Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dostal se mi do kompu suspenzor pc

Lidičky potřebuju help pls...dostal se mi do kompu suspenzor pc a nevim jak se toho mám zbavit když se pokusím vyhledat v kompu tak tam není a když si to nechám zkontrolovat tak mi to ty soubory najde a když je chci odstranit v programu tak mi to napí, že to nejde odstanit a fakt už mě to začíná sr.. poradte prosim jak s tim zatočit... můj mejl walec.mc@seznam.cz
Změna předmětu, původně: dojeb
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

Určitě se tam nedostal sám, musel si brouzdat na nějakých zajímavých stránkách :puff: Jinak ten původní nadpis je <ironie>skutečně famózní</ironie>, ale celkem přesně vystihuje vztah lidí k Suspenzoru.

OT: když si ten suspenzor koupím, budu mít skutečně pořádný program, nebo jenom prošustruju peníze?

stáhnout nějaký program na odstranění spyware např. Spyware Search & Destroy nebo další. VYMAZAT všechny soubory, dále ješte fixnout špatné položky v programu HiJackThis. Pokud tomu nerozumíte, raději to přenechte servisu či odborníkovi kámošovi. Pokud nemáte kámoše a nechcete platit za odvirování, zformátujte disk(zformátovat = SMAZAT CELÝ OBSAH. To abyste na mne nenadával až tu budete s obnovou dat :-D) a přeinstalujte Windows

hijackthis
zmazes to potom rucne z registry alebo pomocou msconfig nech sa to nespusta pri starte, ale az budes vediet co mas zmazat, preto hijackthis a vypis skopiruj na hijacktis.cz a zmackni "provest analyzu". Este stale si to nepochopil?
Az budes vediet ze co mas zmazat a ak to nebude v start - spustit - msconfig - po spusteni, tak napis sem presne ze co vo vypise hijackthis je to zle (vysledok analyzy).

Tak na panelu mám xko a když na něho podržím myš tak se mi objeví " Windows has detected spyware infection! Click here to protect your computer spyware". No a pak mám vedle ještě vykřičník a na něm když podržím myš tak se mi objeví " You computer is infected". A pak mi tu ještě vyskakuje bublina a ve které je napsáno jako, že si mám stáhnout program a když na to kliknu tak mě to hodí na stránku suspenzor pc...což je dojeb...no a pak mi tu vyskakuje ještě cosik taky v angličtině a mám na výběr jestli jo nebo ne....když dám ano o5 mě to hodí na stránky suspenzora a když ne tak nic, ale počase to zase vyskočí...tak nevím s tím jak to vyrušit a když jsem se ptal na to nikdo nic nevím a o suspenzoru slyšel poprvé...takže jsem odkázaný na rady na této stránnce...

Dělalo mi to přesně to co popisuješ a povedlo se mi to odstranit tím superantispyware.Neměl jsem tam ale naštěstí ten suspenzor.Všude čtu,že je to pěknej shit.Odkazovalo mě to taky na jeho stažení ale naštěstí se to vždycky seklo a nešel stáhnout.

netreba nic odstrelit najednou, problem je predpokladam v tom, ze to je spustene a kontroluje si to svoje subory, a ak nieco zmazes na disku tak to ten beziaci proces hned obnovi, bezna vec u vacsiny dnesnych svinstiev. Preto pisem ak nie je schopny odstrelit to ked mu to bezi tak nech spusti nudzovy rezim Win, a zmazat tam to co sa spusta pri starte. Potom po restarte uz sa mu nemoze nic spustat aj keby ostali zaznamy v registry, kedze sa uz nema co spustit.

Neviem co to znamena "jde s vundem".

P.S. ak nepomoze ani nudzovy rezim tak este skusit body obnovenia Win a vratit to na bod pred nakazou, alebo nabootovat z live-Win CD (najprv si treba vyrobit) a potom zmazat svinstvo, alebo ak je clovek blby a nic z toho mu nejde tak nainstalovat Windows nanovo.

na bývalém nejmenovaném serveru by mu poradili, ať určitě provede low level format, tam to zabíralo na všechno :x:

je skvělé když nějakého mirka přivede vyhledávač na slovo suspenzor, a místo aby si přečetl 30 komentářů s řešením, zeptá se jak formátovat.
já bych ty internety, kde se nepoužívají počítače k počítání, úplně zakázala!