Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dostal se mi do kompu suspenzor pc

Lidičky potřebuju help pls...dostal se mi do kompu suspenzor pc a nevim jak se toho mám zbavit když se pokusím vyhledat v kompu tak tam není a když si to nechám zkontrolovat tak mi to ty soubory najde a když je chci odstranit v programu tak mi to napí, že to nejde odstanit a fakt už mě to začíná sr.. poradte prosim jak s tim zatočit... můj mejl walec.mc@seznam.cz
Změna předmětu, původně: dojeb
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

na bývalém nejmenovaném serveru by mu poradili, ať určitě provede low level format, tam to zabíralo na všechno :x:

je skvělé když nějakého mirka přivede vyhledávač na slovo suspenzor, a místo aby si přečetl 30 komentářů s řešením, zeptá se jak formátovat.
já bych ty internety, kde se nepoužívají počítače k počítání, úplně zakázala!