Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wikimedia - klik na thumb obrazek - nezvetsi se

Dobry den,
nainstaloval jsem si nejnovejsi system wikimedia, povolil v localsettings.php upload obrazku, uploadl obrazek a kdyz vytvorim jeho thumb:

[[Soubor:Jmeno_Obr.jpg|thumb|200px|right]]

Tak se mi po kliku nezvetsi. Jak mohu udelat jako na wikipedii aby se zvetsoval na klik?

dekuju za postrehy. Nahled se zobrazuje, po kliku na obrazek me to hodi na hlavni stranku wiki; posledni parametr mam nadpi- jen jsem to sem nenapsal :-) zkousel jsem odstranit velikost v px nebo thumb ale nedocilim toho co mam, bud je to moc male (mam jen thumb) nebo je to akorat ale bez ramecku (jen px) :-/