Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno video z dvd rekorderu

Chtěl bych upravit video z kamery,ktere jsem nahral z kamery na dvd rekorder Toshiba 160g.Po vložení dvd nahraneho na rekorderu se mě v pc nenačte,nevim proč?V dvd rekorderu mě nahrane video hraje,ale v pc mě nenaběhne dvd.Prosím,kde je problém?Díky

jj,to bude ono,uzavřít dvd,asi se mě to něco zeptalo nakonec,ale já to jen odklikl,jde to dvdrw uzavřít dodatečně?Jinak je jasné,že by bylo lepší to hned,dostat do pc,ale nemám potřebné kabely,nebo adaptery,pokud to nepujde přes dvd rekorder,nic jine mě nezbude,než je dokoupit,za nemalý groš,čau a dík,vše vyskouším