Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nosej metaláci kříže?

Zdar, koukam že to tu oproti původní poradně na žive docela žije :)

Řeším zásadní dotaz, který se mě snaží dostat do schýzy. Proč nosej metaláci kříž na řetízku na krku? Dyk by snad měli nosit satanský hvězdy, ne? ::)

Kto nosi kriz? ::) A preco by nemali nosit kriz? Je to predsa vyrobene z metalu :-D
Preco sa vobec zaoberas tym co ma niekto na krku? Metalakov nezaujima ze preco mas ty napr. tesilove nohavice a oblek :-)
Typicky nezmyselne zaskatulkovavanie ludi podla oblecenia. Si myslis ze ak ma niekto na sebe roztrhanu bundu, ze je hned vrah alebo sibnuty alebo co?

Tak se nějakého metaláka zeptej, takto se metloši dělí:
Power: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ni miluje v kouzelném lese.
Thrash: Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.
Heavy: Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.
Folk: Metalista přijede s přáteli, drak usne (z všeho toho tancovaní). Pak všichni odjedou.....bez princezny.
Viking: Metalista připluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.
Death: Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.
Black: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než jí zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.
Gore: Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ještě jednou ošuká.
Doom: Metalista přijede, spatří, jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.
Progressive: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26ti minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat Heavy metalistu.
Glam: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Metalista poté ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.
Nu: Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.
Speed: Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.
Industrial:Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.
Symphonic: Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.
Gothic:Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.
Troll: Na hrad zaútočí banda polonahých krvelačných nestvůr s obrovskými zuby, princeznu umlátí kameny a klacky a zasyrova ji sežerou. Draka nechají napokoji, protože není křesťan.

To je skutečně podrobné a téměř vědecky precizované rozlišení metalistů.

Já osobně jsem je dosud považoval všechny bez rozdílu jen za nevhodně oblečené osoby s vyhraněným vztahem k některým hudebním žánrům a uměle vypěstovaným pocitem lhostejnosti k tomu, zda v následujícím okamžiku ošukají princeznu či draka, či těmito budou sami ošukáni...