Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč nosej metaláci kříže?

Zdar, koukam že to tu oproti původní poradně na žive docela žije :)

Řeším zásadní dotaz, který se mě snaží dostat do schýzy. Proč nosej metaláci kříž na řetízku na krku? Dyk by snad měli nosit satanský hvězdy, ne? ::)

Tak se nějakého metaláka zeptej, takto se metloši dělí:
Power: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ni miluje v kouzelném lese.
Thrash: Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.
Heavy: Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.
Folk: Metalista přijede s přáteli, drak usne (z všeho toho tancovaní). Pak všichni odjedou.....bez princezny.
Viking: Metalista připluje na lodi, zabije draka svoji velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.
Death: Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.
Black: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než jí zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.
Gore: Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ještě jednou ošuká.
Doom: Metalista přijede, spatří, jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.
Progressive: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26ti minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat Heavy metalistu.
Glam: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Metalista poté ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.
Nu: Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.
Speed: Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.
Industrial:Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.
Symphonic: Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.
Gothic:Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.
Troll: Na hrad zaútočí banda polonahých krvelačných nestvůr s obrovskými zuby, princeznu umlátí kameny a klacky a zasyrova ji sežerou. Draka nechají napokoji, protože není křesťan.