Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Preklad textu z obrázka.

Cawesáč, ako by som dokázal preložiť text,ktorý je vo forme .jpg obrázka (skener neponúka jeho uloženie ako dokument vo Worde) z angličtiny do slovenčiny resp.češtiny.Manuálne prepisovanie a následné kopírovanie do nejakého Translatora by bolo veľmi zdĺhavé a nepohodlné( je to inštrukcia k inštalácii na celú A4).Díkes

Ja by som sa prizivil na tomto threade, mam podobny problem.

Mam odfoteny anglicky text (velkost 12px, Verdana ci Tahoma, cierna farba, biele pozadie, bez fragmentov), skusal som to prehnat cez FreeOCR, ale nic normalne mi z toho nevypadlo. Napriek tomu, ze ten text je maximalne citatelny, dokonca bez diakritiky (anglicky). Kde robim chybu? Existuje nejaky prevereny OCR program, s ktorym mate skusenosti?