Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak dekódovat e-mail

Neví prosím někdo, čím dodatečně protáhnout text emailu, který Outlook Express zobrazuje takhle? Podotýkám, že ostatní maily, se zobrazují správně.

V=C3=A1=C5=BEen=C3=BD pane,

omlouv=C3=A1me se V=C3=A1m za dlouhou odezvu na V=C3=A1=C5=A1 e-mail.
Zat=C3=ADm se faktury st=C3=A1le plat=C3=AD na to stav=C3=A1j=C3=ADc=C3=AD

podotýkám, že ostatní maily jsou v pořádku.

V hlavičce tohoto mailu je

Content-Description: plainpart
Content-Type: text/plain; charset=utf-8
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
Content-Disposition: inline

V hlavičce jiných mailů, které vypadají stejně, ale zobrazují se správně je tohle:

Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer -Encoding: quoted-printable

Dodatečně změnit kódování u již přijatého mailu nejde.

A to říká kdo? Zkusil sis ten mail v OE načíst a změnit kódování?

Jaké kódování se zobrazuje v menu? Taky se dá ten mail uložit jako text a v nějakém textovém editoru použít funkci Najít a nahradit vše, je to práce na pár minut.