Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Omezený učet - omezení?

V čem je kouzlo omezení v omezenem učtu. Co jsem si hodil system nanovo, pracuju v omezenem učtu.

Nemužu mazat a přesouvat data jinych uživatelu na datovém disku, a do jejich documents and settings na systemovem disku se vubec nedostanu.

V jednom učtu jsem nastavil učet pro QIP Infium. V druhem učtu už u QIPu nešlo další učet nastavit.(což mi trochu vadilo)

Ale např Ccleaner se mi povedlo přeinstalovat z omezeneho učtu. Ve škole se mi v omezenem učtu povedlo nainstalovat Firefox, nebo Odinstalovat ICQ.

Tak v čem je ta bezpečnost omezeneho učtu?

Tak jsem si to přečet ale z toho prvního článku nejsem o moc chytřejší.

V první polovině mi to přišlo jako by to psal někdo kdo horečně nesnáší jakekoli aplikace pro zabezpečení, a v druhe pulce jsem narazil na toto:

"Může vytvářet nebo mazat uživatele. Může odinstalovávat nebo instalovat software"

Jak jsem tedy mohl v omezeném učtu nainstalovat Ccleaner nebo Firefox?