Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GeForce FX5200 - nestabilita zobrazování

Dobrý den, mam starsi PC sestavu procesor Athlon 1600GHz,oper.paměť 384 MB Ram, Windows XP (PC zakoupen v r.2002 jako nový).
Koupil jsem jetou grafiku inno3D TORNADO GeForce FX5200 128MB. První dojem byl ohromný, ale začínají se objevovat jakési "chyby". Pokud mám otevřených více programů a přepínám mezi nimi, obrazovka při přepnutí cca na 1 až 2 sekundy zčerná (jo a monitor mám asi 1 měsíc nový LG 19" s TV tunerem). Totéž se děje při hraní her (WOW), obrazovka nepravidelně problikábá a černá a opět se cca po 1 až 2 sekundách vrací zpět do správného zobrazení.
Můžete mi někdo poradit, zda je to nastavením karty, nebo základní deskoou nebo nekompatibilitou systému nebo kde mám hledat chybu? Původní karta byla GeForce2 MX400, 64 MB a ta jela v pohodě.

Díky za odpovědi.

Pokud se fakt prokážemže je to grafika,tak doporučuju vrazit tak 5k do kompu a koupit si už radši new..nebude to žádný dělo,ale pokud hraješ,tak si na tom zahraješ i novější pařby,ale vyprdni se na tohle,pokud ti to odejde..taky sem tohle nedávno řešil..měl jsem socket A a FX5700..mno a kámoš mi dal grafiku N6600GT a začlo se mi to s tim sekat...zkusil jsem jinou a to samý..a když jsem tam vrátil tu samou,tak se to pořád sralo..ať se tam utavilo cokoliv,tak to nechci řešit..zkoušel jsem vyměnit všechno,ale marně,takže mám sestavu cca za 10000,- základ a postupně dělám upgrade..pokud seženeš nějáký money,tak spíš investuj do new kompu:)