Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD Pomoc

Dobrý den mám problém s tímto diskem Western Digital 250GB WD2500AAKS
7200 rpm 16 MB cache objeví se mi jen 137GB s celkové kapacity 250GB mám desku MSI K9AGM3 poradí mi někdo?

Takze - mas dve moznosti. Bud reinstalujes system do mensi particie (coz doporucuju) a nasledne zbytek alokujes primo ve windows, nebo alokujes ten zbytek nyni (je to ale skoda - 130GB na system je zhuverilost). Pravy mys na Tento pocitac - Spravovat - Sprava disku - ve volnem miste vytvorit partisnu (fyzickou, primarni).

nemusi to vedet, proc by mel? Navic instalace SP2 není nezbydtně nutnou - naopak, instalace pouze defalutně zapne EnableBigLba - a kvuli nové binární hodnotě v registrech instalovat celej SP2 je kanon na vrabce (pravdou je, ze sp2 by mohl mít - ale uplně z jiných duvodů)

On ale pise ze toto riesi instalacka XP s integrovanym SP2. Nie, nejde o ziadnu hodnotu v registroch, instalacka nema ziadne registre, a ani XP od SP1 vyssie sa uz na EnableBigLBA hodnotu v registroch nepozera.
Inac pouzivat XP bez SP2 je podla mna z bezpecnostneho hladiska sialenstvo.

Preco by mal? Hmm, ty si tiez soferoval auto ako 5 rocny, ked si sotva vedel na co je volant? ;-) Ide mi o to, ze na robenie nejakej cinnosti by mal dotycny vediet co robi, a ake problemy ho mozu stretnut a ako ich riesit. Nie sa slepo vrhnut do niecoho stylom "ved ono to nejak dopadne" - potom je z toho viac problemov jak osohu.