Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD Pomoc

Dobrý den mám problém s tímto diskem Western Digital 250GB WD2500AAKS
7200 rpm 16 MB cache objeví se mi jen 137GB s celkové kapacity 250GB mám desku MSI K9AGM3 poradí mi někdo?

nemusi to vedet, proc by mel? Navic instalace SP2 není nezbydtně nutnou - naopak, instalace pouze defalutně zapne EnableBigLba - a kvuli nové binární hodnotě v registrech instalovat celej SP2 je kanon na vrabce (pravdou je, ze sp2 by mohl mít - ale uplně z jiných duvodů)

Preco by mal? Hmm, ty si tiez soferoval auto ako 5 rocny, ked si sotva vedel na co je volant? ;-) Ide mi o to, ze na robenie nejakej cinnosti by mal dotycny vediet co robi, a ake problemy ho mozu stretnut a ako ich riesit. Nie sa slepo vrhnut do niecoho stylom "ved ono to nejak dopadne" - potom je z toho viac problemov jak osohu.