Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďtě prosím... lepší grafiku, aby to jelo 1650 x 1080

Chtěl bych rekonstrovat PC a chtěl ybch novou základní desku, grafiku a novou RAM. Mám to pouze na internet a na filmy, hry nějak nehraju, ale mýám teď novej monitor a ten vyžauje lepší grafiku, teda aby to jelo na plných 1650 x 1080. Děkuji za odpověď, ale ať to není moc drahé, nějak se teď finančne nechytám, děkuji MOC...

Zmena predmetu, pôvodne: Poraďtě prosím... (MM..)

Pokud nehrajes hry a mas to jen na net a filmy tak ti staci interni na desce, zbytecne nejakou za 5 tisic co ti tady doporucuji. ja mam desku asus M2NPV-vm a na ni je interni grafika nvidia 6150 a taky mam monitor 1680*1050 a stiha to uplne v pohode a zadny problem, a mam 2gb ram, ale mel jsem jen 1 gb ram a bylo to ok. takze doporucuji jen nejakou normalni desku s lepsi interni grafikou a je to. a v poho mi to prehrava i 1080i, jasne ze monitor to nezobrazi :-) . A i nejake ne moc narocne hry se daji hrát. treba oblivion na stredni detaily bezel v klidu.

Tak kup integrovane reseni. Vyborna volba pro tvuj ucel (a nejen pro tvuj ucel ;-)) je AMD 690G se slusnym integrovanym IGP. Pockas-li si chvilecku, dockas se AMD 780G s "trojkovou" radou IGP, coz je opet nekde jinde. Akceleraci ouplne nezavrhuj - i kdyz hry nejsou tva domena, vez, ze treba takovy Google Earth taky nejede dobre na jakekoliv plecce. CPU bych tam nacpal nizkoprikonove dvoujadro (BE 2400), k tomu kvalitnich dve giga RAM (Corsair, Kingston) s nizkou latenci.

Přesně tak naprosto souhlasím s mifem to co ti radí před ním je pro tebe naprostá zbytečnost kup si desku s čipsetem AMD 690G a k tomu CPU a 1 nebo 2 Gb ram a na internet to je naprosto dostačující a hlavně tě to vyjde na pár tisíc rozhodně nekupuj samostatnou grafiku když nehraješ hry je to pro tebe zbytečná investice.

Pokiaľ chceš filmy len pozerať tak v pohode stačí 1giga ramky. Na editovanie takých 2 ať 4GB DDR2 nejakej lepšiej značky. 1650x1080 to predpokladám že je širokouhlá 22"-ka, to ti v pohode utiahnú aj integrované grafiky na základovkách. Teda pokiaľ nemyslíš nejaké to "fúúl Hádéé". Ani si nepovedal do akej sumy. Dosku s akým socketom??. Grafika AGP alebo PCI-Express ??