Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIFI

Dobrý den prosím o radu zakoupila jsem notebook MSI EX610X-009CZ mám nainstalované veškeré ovladače všechno chodí OK jenom mi nefuguje WIFI.Zařízení se tváří že je v pořádku,ale nenalezne žádnou sít.Mám nainstalované widows xp zařízení má název Atheros AR5007Eg Wireless Network Adapter 5.3.0.45 na stránkách MSi jiný ovladač není.Prosím o radu jak dále postupovat děkuji

Mám Hlavní PC připojené do modemu a pak na router a přez router jsem měla připojený notebook na wifi /toto mám vše vzdálené doma cca 2m od sebe.Před tím co jsem měla starý notebook tak mi to fungovalo a ted co mam tento nový mi to nefunguje :x:

mam to jak pises ty to pripojene do modemu router a do routeru hlavni PC a přez wifi notebook.Ještě ted jsem na to koukala nevím cim to je potrebuji asi jiny ovladac a ten nevim kde ho mam sehnat na ofiko strankach MSI tam jsem sehnala ale nejde to stejne.Připojeno je to takl jakl ma byt :-(

Neviem ako MSI ale Asusaci maju rovnaky Atheros sa mi zda pri niektorych modeloch a tam sa bije ovladaci program Asusu s tym z Windowsu. Riesenie je odinstalovat ten program a nechat si len xpeckovsky. U Asusu sa bohuzial odisntalaciou programu odisntalovali aj ovladce, takze ich bolo treba znovu nainstalovat. Pri instalacii vybrat ponuku instalovat only driver.

hehe. resil jsem tzen samy proble u ntb VR600X.. nejdrive musis ten adapter zapnout; tzn vedle spousteciho tlacitka mas dalsi 4 tlacictka. stiskni to treti se symbolem satelitu. uplne vpravo dole se ti rozsviti dioda se stejnym symbolem coz detekuje ze je zarizeni v provozu a muzes hledat site. :-D

[10.jpg]

:-[Ahojky díky moc za pomoc už jsem se připojila k internetu konečně huráááá tak to by mě teda nenapadlo jeste jednou diky moc.:-*:-*:-[Jeste jsem se chtela zeptat ve spravci zařízení mam jeden otaznik ktereho se nemohu zbavit nevim na co je.všechny ovladače jsem instalovala.nemaš ICQ?? moje je 480947388

Notebooky mívají mechanický vypínač (posouvací či tlačítkový) bezdrátových adaptérů. I v poloze vypnuto se některé NB chovají bez dalšího upozornění tak, jako by byl adaptér v činnosti, ale není tomu tak. Není problém zde? Jinak důvodem, proč notebook nenalezne žádnou síť může být také to, že se ve vašem dosahu nenachází žádná, která má povoleno zobrazování SSID. Určitě se na vašem starém počítači síť ukazovala? Nebylo to tak, že notebook se připojoval automaticky, tak jste toto neřešila?