Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blue Screen - Padanie Systemu

Zdravim, neviete mi niekto pomoct zistit co sposobuje ze mi niekedy z nicoho nic pada system?
Niekedy sa objavi "modra obrazovka smrti" a system sa za par sekund restartuje.
Myslim ze to sposobuje nejaky driver ale neviem to urcite, zatial mi takto spadol 2x za 2 dni a pamatam si z tej obrazovky asi len... "...IRQdriver..."
Neviem co vsetko tu mam rozpisat.
Mam notebook HP Pavilion ec6670, OS: Windows Vista HP , popripade mozem pridat tie info z hlasenia a riesenia problemov...

Informácie ak by niekto mal podobný problém ako som mal ja:
Jeden chlapík mi k môjmu problému napísal toto:
" Problemom je tcpip obmedzenie, aby zombie PC neboli zneuzite na DDoS.
Microsoft zatial neriesi tento problem.
Problem sa vacsinou prejavuje ked je PC v klude (Idle).
Existuje zaplata, reverznym inzinierstvom bol upraveny tento subor pre Vista 32 aj 64 bit.
32-bitova verzia vyzera byt ok
64-bitova verzia odstranuje sice problem , no ma problemy so zasobnikom a preto konci s BSOD.
V kazdom pripade je rizoko pouzit tieto subory, preto sem ani neprikladam link - objavil sa nejaky problem s System File Checker od systemu.
Omnoho jednoduchsie riesenie, ktore pomohlo mnohym uzivatelom je odinstalovanie ZONEALARM.
Potom tvoj problem zmizne "
-------------------------------------
Chvilu mi trvalo kym som si spravil zalohu a poriadok v systeme na odinstalovanie ZONEALARM, presiel som PC Tools Firewall, ale medzitym som OS zaktualizoval aj nedavno vydanym Service Packom pre Visty. Je to sice este len tyzden co nepouzivam ZONEALARM, ale odvtedy sa problem zatial nevyskytol...tazko povedat ci s tym nema suvis aj SP1, ale hlavne skoncili pady systemu...