Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HTML - Zamenil som tlačítko za odkaz a aplikácia raz ide raz nie

Viete mi poradiť, prečo mi tento súbor funguje a vo veľkej aplikácii mi to včera išlo a dnes nie? Nezmenil som nič, len som vlastne včera vypol počítač a dnes zapol a nejde to. Ak odkaz vymením v tej aplikácii za tlačítko, tak to ide. V tomto ukážkovom príklade má odkaz aj tlačítko tú istú funkciu. Tento ukážkový príklad funguje aj vtedy, keď aplikácia nie, hoci odkazy <a> sú zapísané rovnako.

hidden_enter: <? echo $_POST["hidden_enter"] ?>
<br>
hidden_work: <? echo $_POST["hidden_work"] ?>
<br><br>
<?php
$id=10;
echo"
<form name='test_form' id='invoice_form' method='post' action=''>
	<a href='#' onclick=\"hidden_enter.value='hehehe'; hidden_work.value='$id'; test_form.submit();\">test</a>
	<input type='button' onclick=\"hidden_enter.value='hehehe'; hidden_work.value='$id'; test_form.submit();\" value='test'>
	<input id='hidden_enter' name='hidden_enter' type='hidden' value=''>
  <input id='hidden_work' name='hidden_work' type='hidden' value=''>
</form>";
?>

podla mna ti tam chybaju uvodne uvodzovky (t.j. \" na zaciatku), ale sak si to z toho JS daj vypisat niekam (trebars cez alert) a skontroluj si ze co za HTML kod to vygenerovalo. Podla toho budes vidiet ze co je zle.
P.S: resp. to tam mas PHP skript (az teraz som si to vsimol) tak sem daj to co ti ten php script vygeneroval (HTML kod)