Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pentium 3 místo celeronu

zdravím! chtěl bych prosím poradit: nyní mám procesor intel celeron 667 MHz (socket370-fcpga, bus-66,7 MHz, napětí v jádru 1,75 V, cache 128 kb) ale chtěl bych si pořídit pentium 3 nejlépe 1000 MHz, ten má však rychlost sběrnice 133 MHz a také jinou cache . Zajímalo by mě jestli jej mohu použít místo mého celeronu bez nějakého poškození. Předem díky za odpověď

Ono je to už dávno a paměť mi zas tak neslouží. Ale pokud si vzpomínám byli procesory dvouvoltové, pak ty fcpga co máš ty a potom tualatiny -ty ve většině desek nejeli a začínali myslím taky na 1000mhz.

1ghz proceosor použít můžeš ale myslím bude dost umění ho sehnat. Deska musí umět těch 133mhz /těma 133bych si nebyl tak jistý intel v té době dělal ty 133mhz za příplatek a 667mhz procesor s 133mhz byl dražší než 750 s 100mhz/

Nejlepší a nejjistější by bylo sehnat desku i procesor. Kolik dáš za 1100mhz tualatina s deskou ? :-)