Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV Karta - výběr

Ahoj,
potřebuju koupit TV kartu (analog) takovou, aby software k ní uměl nahrávaný obraz v reálném čase komprimovat (do nějaké rozumné kvality). Potřebuju nahrávat bezobslužně asi 8h v kuse a vidina toho, že zaplním 160 GB jednou nahrávkou...

Poradíte?

Děkuji všem!!!

Analogovou TV kartu dnes seženeš za pár stovek.Dodávané softy většinou nestojí za nic,naštěstí jsou alternativní.
Z free třeba ATV 2000
http://www.tvfreak.cz/art_doc-E84039040AAABB90C1257 27C005958CA.html
z placených
index_e.html
nebo
screenshots.shtml
Komprimace v reálném čase je záležitostí procesoru,svého času mi na to stačil Celeron 800,novější karty mají větší nároky.Sám používám historickou ATI Wonder VE ,je pouze mono.
Ještě byl k mání free DScaler,tam nebylo dotaženo grabování,ale je to již pár let co to nesleduji