Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cybex.cz, jak na reklamaci?

Mám dva externí disky WD MY BOOK, oba jsou nefunkční (klepání). Uvažuji o osobní reklamaci, zboží přivezu do cybexu, nebudu posílat poštou.

Stačí si vytisknout kopii faktury, kterou si pošlu z rozhraní cybexu na mail? Nebo potřebuju něco dalšího?

Pavel

Kdybys to reklamoval u mne tak nepotrebujes nic, tyto disky maji S/N , podle
ktreho zjistim jestli byl zakoupeny u nas.
Pokud byl zakoupeny "u nas" nevidim jediny duvod proč tento disk nezaslat dal k reklamaci.

Samozrejmne poku vidim nejake mechanicke nebo do oči bijici poškozeni ktere si zakaznik zpusobil sam ma smulu.

Vetsinou si ale lidi nosi nejaky doklad.

Bude vam stacit faktura obycajna, ktoru hned na mieste vratia a nemusite robit ani kopiu. Dostanete samozrejme doklad o tom ze disky vzali na reklamaciu.

Pri vyzdvihnuti potom odporucam pozriet co vam davaju a az potom podpisat prevzatie. Pretoze sa mi stalo ze z reklamacie mi tovar sice vymenili, v fakture bol rovnaky nazov, aj skatula bola taka ista ale vo vnutri bolo nieco co som povodne kupil, jedine co sedelo bolo seriove cislo na fakture a na vyrobku.