Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padající rundll32.exe

Dobrý den. Mám problém s padajícím procesem rundll32.exe. Například odinstalovávám libovolný program z přidat nebo odebrat programy a když potvrdím nutný restart po dokončení odinstalace (ale stává se to i když ho nepotvrdím), tak vyskočí taková ta tabulka ukončování programu rundll32.exe, nebo mi to oznámí, že v rundll32.exe došlo k chybě a proces je rovnou ukončen.

V souvislosti s tímto mám dotaz, zda-li se s tím dá něco dělat? Popřípadě co? A taky, jestli mi to nemůže ochromit nějak zabezpečení pc, systémovej "firewall", záplaty Windows, popřípadě, jestli se daný program(ten co odinstalovávám) po pádu tohodle procesu odinstaluje kokektně?

Koketně, to je hezké. :-)
Co máš pane za Windows, to by se hodilo vědět.
Zabezpečení PC ti to neochromí, nic ostatního se ti nedodrbe.
Co bod obnovení, máš? Co záloha Windows, máš?
Proveď kontrolu aktualizovaným AV + antibreberkovými programy
typu AdAware a SpyBot.

OS je WXP Home Edition. Proti breberkám jsem to zkontroloval a mám čisto. Obnovu systému mám vypnutou, protože jsem ještě neviděl pc, kde je zapnutá a nejsou v ní schovaný viry. Zálohovaný data mám, ale komplet obraz disku pro nabootování ne.

Nazdarek.Mam obdobny problem s rundllem32 ale pouze v pripade, kdy otevru nejake video s podslozkami.Tehdy zacne nacitat ve vrchni casti tabulky zelenou lajnou a pak se ozve (Program Rundll32 prestal pracovat atd...).OS mam Vista Home Basic...Delam u Apple a s takovou bych se vzivote nesetkal, mit MacBook.Jen skoda, ze jsou ne zrovna levny...
diky moc za radu:.(

samotnýá proces rundll32 spadne,pokial ho spôsobí nekorektný,nekompaktibilný program,ktorý používa služby cez rundll32,obvykle pri odinštalovaní to spôsobuje stará verzia installshieldu nižšia ako 7[pozor,nepliesť si to z msi installerom],prepísané ms visual c++ runtimes starými verziami nejakým starším programom ap.Čo konkrétne padnutie spôsobuje je obvykle vypísané v chybovom hlásení,alebo v eventlogu