Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace XP

Dobrý den.
Prosím poraďte.Koupil jsem noťas Asus f5vl bez os.Nainstaloval jsem XP Home® a je to nechutně pomalí a pořád to hlásí nějaké problémy.Ovladače jsou taky ®,dodané k noťasu.Prý to snad není tak jednoduchý,jako klasická instalace?
Dík za odpověď.

Musíš popísať problém presnejšie. Presne tieto noťasy som inštaloval pred týždňom 4 ks. Kúpil ich jedn úrad a zistili že tam je XP hom a oni potrebujú XP Pro (zaradenie do do domény). Ovládače sú na webe. Povodnú recovery partition som zrušil, stejne na nej bol XP Home. Treba len čítať čo píšu na webe k inštalácii jednotlivých ovládačov. Pred inštaláciou LAN musíš nainštalovať Network Management Console. Pred inštaláciou Audio musíš mať nainštalovaný MS Fix KB888111. Samozrejme po rozchodení LAN by si mal stiahnuť všetky Mrkvosoftie aktualizacie a potom pokračovať. Po nainstalovaní LAN si zakáž automatické aktualizácie, tie povoľ až po stiahnutí všetkých aktualizácii ručne.