Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kódování webovek

Ahoj. Potřeboval bych poradit s kódováním webovek aby mi je našel vyhledávač. Ze seznamu mi napsali že mam špatný kódování, přpsal jsem tam tedy nějakou tu normu ale předpokládám že to nebude všechno. prosím poraďte díky.

Ano. Hodně lidí si ukradne program za dvacet tisíc, protože kamarád, co má už týden počítač řekl, že je ten program nejlepší. Pravděpodobně vycházel z toho, že má třeba 100 MB. A pak v tom programu (např. Photoshopu) zmenšuje obrázky, jelikož s tím nic jiného jednak neumí a druhak ani na nic jiného to nepotřebuje. Možná ještě na vložení nápisu do fotky jak dal gól, aby bylo na první pohled vidět, čí je to práce.
Zrovna tak to platí při tvorbě webu. Když nemáš základní znalosti, program za 12 000 to za tebe neudělá, byť by byl "superspeciál" a měl 200 MB.
Když máš na své úvodní straně pouze reklamy a menu, myslíš, že to nějaký vyhledávač bude indexovat? Dej si tam alespoň jeden odstavec textu, kdeže se to návštěvník ocitl a pod to klidně dopisuj ty novinky. Není potřeba na ně klikat.
Reklamu nahoře (ten pruh) bych minimálně z indexu vyhodil úplně a reklamu Webuzdarma nastavil na každou stranu dole, přičemž bych před ní udělal mezeru dejme tomu 100px.

tak třeba s keywords a jejich igrnování googlem to neni přesné - neignoruje, ale dává malou váhu. S pagerankem je to tam také napsané divně, vzorec nefunguje a všichni to víme, dokonce existují spekulace, že PGR je na nic (nejsem zastáncem), v době kdy to psal se updatoval častěji - proto tam neni ani zminka o tom, ze to muze trvat i pul roku. Rel=nofollow má dneska taky jinej význam, než aby musel bejt psán pod "zakázaní robotů". , Robotum již dnes nedělají problém rámce, max index do hloubky 1-2 je nesmysl, roboti stíhají. Stránka do google jde nově připdat přes toolbar - když jí párkrát navštívíš ale také když na ní dáš jejich reklamu, tak tě zaindexuje rychleji...

A hlavně:
text strány je secarkra duležitej - možná ne jednotlivá slova jako u title, ale jako celek je to to kvuli čemu www děláme, na to je kladen duraz, nemuže psát, že neni duležitej, je a je to podstatná část která musí bejt napsaná správně a to že tučné písmeno (b)(strong) má větší váhu tam chybí..

Jo v tomto s tebou souhlasím. Nicméně to už jsou často věci, které se dají vylepšovat, pokud má člověk alespoň to základní jak píšeš níž. Zabývat se výpočtem PR, či hloubkou indexování je k ničemu, když máš <title>New Page</title>, na stránce ani jeden nadpis, jména souborů file1.htm, za to však 20 reklam hned za body...

haf haf, záleží co chceš -
a) aby tě zaindexoval, a bral v uvahu:
- musíš mít někde odkaz (jako zde) přes kterej se vyhledávač na tebe dostane
- doménu (tu nemáš, to se tě netejká)
- reportovat to sám, vyhledávači - pomalé
- Google: vléct tam s googlebarem - pomalejší, jen pro google.
Z toho plyne, že pokud chceš mít stránku zaindexovanou, potřebuješ někde (forum, kamarádi, katalogy..) sehnat odkaz.
b) aby tě házeli na první místa na florbal:
- používat hezké názvy souborů: výsledky.html -> florbal-kladno-vysledky.html, používat tagy title, description, h1, bold ...
- udělat hezké anchory, sehnat na sebe více odkazů ..
- mít všechny stránky funční, vyhnout se javasctripnu ..
- minimalizovat velkost stránky...
....

Nejsem moc zkušenej ve webovkách

Jiří, mi se ta stránka líbí. Na dotaz ti bylo zodpovězeno.Pokud by jsi chtěl hodnocení stránky, tak já oceňuji jednodnoduchost a přímočarost, což splňuje ve všech směrech - jen tak dál.Jen mi tam chybí nějaký logo/nebo titulní obrázek a trošičku textu o čem stránka je.

Fakt?...No díky moc, to si mě potěšil, je fakt že svůj účel plní, že se tam kluci dozvěděj kdy maj přijít na trénink nebo zápas a kolik hráli a dali gólů no. Logo jsem se tam snažil někam vložit no ale vždycky ho chci dát třeba doprostřed stránky jako napravo od těch odkazů ale vždycky se mi to bu´d dá mezi řádky nebo je to hned u toho odkazu nebo uplně vpravo ale ne uprostřed, včera jsem zkoumal jakpsatweb.cz a něco jsem zkoušel ale nedotáhl jsem to zatim do konce. Zkusim na tom ještě pracovat. Díky

No ja pouzivam ted dost casto co mi prijde vhod a to i notepad, delam i ve svem programu php, ostatne Pspad je podle meho uplne super editor, splnuje vse co je potreba a dalsi vec at pouzijes co chces je to porad to same jako Pspad, jde jen o to ze ten program ma visualni zobrazeni a pole kde pokladas jednotlive objecty za ktere pak hodi definici a vlozi pozici tak jak to tam vlozis, na zobrazeni neni potreba nic jineho nez pak vlastni prohlizec, popr. Apache a je to - to uplne same.

Re: nejsem grafik a taky to tak vypada :-D