Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kódování webovek

Ahoj. Potřeboval bych poradit s kódováním webovek aby mi je našel vyhledávač. Ze seznamu mi napsali že mam špatný kódování, přpsal jsem tam tedy nějakou tu normu ale předpokládám že to nebude všechno. prosím poraďte díky.

haf haf, záleží co chceš -
a) aby tě zaindexoval, a bral v uvahu:
- musíš mít někde odkaz (jako zde) přes kterej se vyhledávač na tebe dostane
- doménu (tu nemáš, to se tě netejká)
- reportovat to sám, vyhledávači - pomalé
- Google: vléct tam s googlebarem - pomalejší, jen pro google.
Z toho plyne, že pokud chceš mít stránku zaindexovanou, potřebuješ někde (forum, kamarádi, katalogy..) sehnat odkaz.
b) aby tě házeli na první místa na florbal:
- používat hezké názvy souborů: výsledky.html -> florbal-kladno-vysledky.html, používat tagy title, description, h1, bold ...
- udělat hezké anchory, sehnat na sebe více odkazů ..
- mít všechny stránky funční, vyhnout se javasctripnu ..
- minimalizovat velkost stránky...
....

Nejsem moc zkušenej ve webovkách

Jiří, mi se ta stránka líbí. Na dotaz ti bylo zodpovězeno.Pokud by jsi chtěl hodnocení stránky, tak já oceňuji jednodnoduchost a přímočarost, což splňuje ve všech směrech - jen tak dál.Jen mi tam chybí nějaký logo/nebo titulní obrázek a trošičku textu o čem stránka je.

Fakt?...No díky moc, to si mě potěšil, je fakt že svůj účel plní, že se tam kluci dozvěděj kdy maj přijít na trénink nebo zápas a kolik hráli a dali gólů no. Logo jsem se tam snažil někam vložit no ale vždycky ho chci dát třeba doprostřed stránky jako napravo od těch odkazů ale vždycky se mi to bu´d dá mezi řádky nebo je to hned u toho odkazu nebo uplně vpravo ale ne uprostřed, včera jsem zkoumal jakpsatweb.cz a něco jsem zkoušel ale nedotáhl jsem to zatim do konce. Zkusim na tom ještě pracovat. Díky