Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak provest upgrade z XP na Vistu?

Ahoj,

nevite nekdo jak provest upgrade z XP Proff. na Vistu Ultimate? Potrebuju koupit upgrade a nevim jak a kde to udelat. Hledal jsem po netu i na MS strankach, ale nikde jsem nenasel kolik takovy upgrade stoji(spousta verzi win a cen mne jako amaterovi vubec nedaji sanci se v tom orientovat) a hlavne jsem nenasel, jestli to neni nahodou drazsi nez zakoupeni napriklad OEM Visty. Na netu jsem nasel ruzne verze a ceny, ale aby se v tech licencich prase vyznalo. Pisou to jako upgrade, ale zase o neco niz je, ze je to pro studenty. Nevite teda nekdo, kde koupit upgrade pro nestudenta a kolik by stal? Nasel jsem i ruzne kity, ale to zatim vubec nevim co znamena. V obchode, kde kupuju, maji tech licenci asi 20druhu, ale nevim, co je pro me ta prava a nejvhodnejsi. Na MS strankach se porad pohybuju dokolecka http://www.microsoft.com/cze/windows/products/windo wsvista/buyorupgrade/upgradepaths.mspx a nevim vubec jak to teda udelat. POkud nekdo vite, tak dejte i tip na levny eshop. Pres seznam jsem samozrejme hledal, ale jak jsem uz psal, nemam sanci se v tom zorientovat. Navic jsem cetl, ze maji slevy az 46% a ceny se mne zdaji porad stejny.
Dik.

V pohode, ja se nezlobil;-). Ale to co jsi mne dal za odkazy, tak to jsou taky nejaky silene vysoky ceny. Ja jsem nasel http://muj.autocont.cz/detail.aspx?kod=81040053&pag e=1&paged=29&k=SOFTWARE&p=SW_OS_DESKTOP&v=&sort=vy r obce_id&type=asc&sku=&pn=&ns=&cmin=&cmax=&s= ale nemam predstavu co je MVL.

Prece nemuzou mit drazsi upgrade, nez koupe nove OEM a jestli ano, tak patri v MS postrilet. Sakra kdyby se delaly programy, ktery potrebuju pod linuxem, tak si na MS ani nevzpomenu.