Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Viry mi "sežraly" Windows

Ahoj borci, dnes mi viry "sežraly" PC , je totálně na maděru 1\2 Windows je pryč. Když PC zapnu tak mi to hlásí že to chybí no tak tam dam CD Windows XP Professional , restartuju PC, dam na základní obrazovce R ,ale nic se nedějr . Prosím poradíte mi s tímto problémem? PS:Nouzoví režim mi taky nejde.Díky za radu

Co je to za chování, čteme to a zajímá nás to také, jaké z toho plyne poučení? Už jenom když se někdo začne takhle ptát dává důvod k nakopnutí.
měl jsem za to, že dotaz nemůže být nikdy hloupý a hloupá může být jen odpověd. Ale dnes měním názor- jeden hlupák s chytrým dotazem vodí za nos ty co chtějí pomoci.

Ale děkuji všem za kvalitní odpovědi, uložím si je do dokumentů, jsou poctivé a dobré až je budu k řešení potřebovat...vím kde najít.

AŤ vám to pámbu vynahradí na dětech a to se stane. Hlupákům zmar, sami zajdou na úbytě.
Jako poděkování zvu na svůj blog nejen o lamerech a guru internetu tady: niniveskal.blogspot.com .