Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přeplněná schránka u tiscali.cz

Volal mi kolega, který má e-mail u Tiscali, že neustále dostává následující hlášku:

Subject: Warning: Your mailbox is almost full!
Importance: High

Your mailbox is almost full! It is currently near its capacity.
Please delete messages to avoid becoming completely full, which can result in new messages being rejected.

Note: mail kept in folders such as 'Trash', 'Deleted Items', etc.
count towards your quota.

Schránku má však evidentně prázdnou, protože si ji průběžně maže pomocí POP3/Emailpluginu v Total Commanderu.

Jediné, co je na jeho případě netypické, že používá starou e-mailovou adresu s doménou worldonline.

Není tu někdo, kdo jede taky u Tiscali a věděl by, zda to není nějaké jejich specifikum?

Neni to jejich specifikum. At tam vleze pres webove rozhrani a podiva se. (mail.tiscali.cz)

co znamena toto?

Jediné, co je na jeho případě netypické, že používá starou e-mailovou adresu s doménou worldonline

Dík, tak jsem kolegovi poradil, ať si tam vleze přes to webové rozhraní a vymaže obsah všech složek (osobně si myslím, že mu ten humus asi zůstal v koši).

Jinak podle jeho sdělení worldonline.cz je předchozí doména a pošta na ni zasílaná se přeposílá na tiscali.cz, a on si to nechce měnit kvůli vizitkám.

Jistě. Koncovka @worldonline.cz je stejně jako @wo.cz relikt z dob dřívějších, dnes spravovaný společností Tiscali.
K problému: přes webové rozhraní smazat poštu ze všech složek. Kdyby se v koši zobrazovaly zprávy i poté, co dá "Vyprázdnit" (či "Smazat") pak se stačí obvykle jen znovu přihlásit (někdy se zkrátka správně neobnoví stav složek).