Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MDA/PDA

zdravim
premyslim o kpoupi pocket pc ale nevim jakou znacku nebo procesor nemate nekdo zkusenosti tak do 10,000kc

Za sebe se už těším na E-TENa M800. Ten už VGA má, navíc 256 MB ROM (i když RAM bych předpokládal větší než uváděných 64 MB). Možná přeci jen ještě chvíli vydržím se současným M700 a třeba mě i to spojení s Acerem mile překvapí na dalším modelu.

Ačkoliv VGA odisplejované PDA mají prý podstatně větší spotřebu.