Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MDA/PDA

zdravim
premyslim o kpoupi pocket pc ale nevim jakou znacku nebo procesor nemate nekdo zkusenosti tak do 10,000kc

Psat na PDA je hrozne pomale, takze nejake programovani by bylo hodne neproduktivni.
Jedinym resenim by byla poradna externi klavesnice, ale to uz si radsi vezmu notebook.
PDA je dobre na delani poznamek na prednasce nebo konferenci, pokud si chce v bdech poznamenat hlavni myslenky

Za sebe se už těším na E-TENa M800. Ten už VGA má, navíc 256 MB ROM (i když RAM bych předpokládal větší než uváděných 64 MB). Možná přeci jen ještě chvíli vydržím se současným M700 a třeba mě i to spojení s Acerem mile překvapí na dalším modelu.

Ačkoliv VGA odisplejované PDA mají prý podstatně větší spotřebu.