Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Staré hry na novém PC

Ahojky poradí nekdo jestli se daji nejak spustit stari hry na novem PC??
Mám : AMD Athlon,2GB RAM,..... hra má pozadavky procesor Pentium 500MHZ,64 RAM,a kdyz ji spustim hned mi spadne PC.Jina hra treba TOMBRAIDER 4 po spusteni se otevre okno s chybou ,ze program bude ukoncen.Je nejaka moznost to rozchodit?? Děkuji :))

Když jsme u těch starob, nevíte jak přinutit starý hry od Novalogicu
(F16MRF a Mig29 Fulcrum) běžet v HW grafice? Jsou dělaný čistě pro 3Dfx
a hlásej : gr. karta not found. Běhaj jen v SW režimu, což znamená hnusnou grafiku.
Narazil jsem na nějaký Glide emulátory, ale vždycky bez úspěchu.
Sice mám v šuplíku nějakou PCi Voodoo 2 nebo 3, ale nechce se mi tu starožitnost
v kompu živit.
Takže, jsou nějaké zkušenosti s Glide Emulátory?

--
Výborně mi běhá na XP SP2 třeba Heretic II (asi 1997)
Naproti tomu, moje nejoblíbenější formule Monaco GP RS2 si ani neťuknou. :-/