Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zobrazení náhledů fotek ve Vista Windows?A panel rychlého spuštění- plocha

Jak docílím toho aby se mi ve složce ve které mám fotky zobrazovaly náhledy fotek a ne jen nějaká krajinka ,Vista Home, jako to je třeba v klasickém nastavení v XP. To by mě tedy zajímalo, díky. Ještě jedna věc. Jak si dát do panelu rychlého spuštění ikonku pro schození všech oken a ukázání čisté plochy. Ve prostředí Vista to je, ale když používám klasické nastavení zobrazneí, tak to tam nemám, díky.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

První dotaz: zkontroluj, jestli nemáš v exploreru v Tools -> Folder Options -> záložka View zaškrtnutou první volbu ("Always show icons, never thumbnails"). Ta to způsobuje.

Druhý dotaz: návod na znovuvytvoření té ikony (zástupce) je tady: 190355
Místo klikání na ikonu stačí stisknout Windows + D.