Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s mechanikami a USB

Dobrý den, mám problém s CD a DVD mechanikami a s USB připojením. KDyž dám jakékoliv CD nebo DVD do mechaniky at už original. nebo vypálený tak se absolutně nic nestane a když ho chci otevřít tak se mi objevý hláška: Disk nelze přečíst. Disk může být poškozen, nebo používá formát, který není kompatibilní se systémem Windows. ZKoušel jsem nainstalovat nové ovladače ale nic nepomáhá a s USB je to obdobné připojím například kameru v tomto počítači se mi objeví ikona Vyměnitelný Disk jako obvykle ale nejde otevřít vyskočí mi zase hláška jestli chci disk na kameře naformátovat prosím poradte. Nevím zda to pomůže ale dělá to od doby co jsem měl v počítači virus Wintems ale ten už mi odstanily v Electro Worldu. Děkuji

Mi tam odstranovali pokaždý viry od tý doby com tenhle počítač mám a vždy bylo vše v pořádku. to s těma mechanikama mi dělalo ještě dřív než sem to k nim dal takže to oni nezpůsobyli. A přeinstalovat celý okna se mi nechce protože dělám hudbu a natáčim CD a v počítači mám plno textů a instrumentálek takže bych to potřeboval vyřešit. Díky